Back to Question Center
0

היכן לנקוט פעולה עם האסטרטגיה SEO שלי עבור אמזון לדרג היטב מהיום הראשון?

1 answers:

בכל פעם שאנחנו מחפשים מילת מפתח מסוימת על אמזון, יש רשימה ארוכה מאוד של מוצרים בדרך כלל להופיע אלינו. וכולנו יודעים כי כל המרות למדידה בפועל (ובסופו של דבר - מכירות) ניתן להביא רק על ידי המוצרים המפורטים לפחות בתוך שלושת הדפים הראשונים (לא אומר כי התקדמות אמיתית צריך להראות את הזמינות שלך על 10 תוצאות החיפוש ). לכן, הפעלת אסטרטגיה נכונה SEO עבור אמזון עשוי להיראות משימה מרתיעה באמת, במיוחד במבט ראשון. למרבה המזל, פלטפורמת הקניות המקוונת הגדולה ביותר בעולם עושה כמיטב יכולתה להציע רק חוויית משתמש איכותית לקהל הרחב שלה בקנה מידה עולמי. אמזון עושה את העבודה בצורה מושלמת - ממליץ על המוצרים הנכונים נותן את האור הירוק כדי לפתוח את התחרות בשוק. אחרי הכל, זה עושה את החיים קלים יותר מ -80 מיליון קונים עומד שם בחוץ - mailing empresas.

כמובן שמסיבה כה מסיבית מונעת על ידי מערכת הדירוג שלה. זו הסיבה שזה יהיה משימה לניהול למדי - כדי לדרג היטב מהיום הראשון - בהתחשב בכך שאתה מבין את כללי המשחק נתמכים עם אסטרטגיה מותאמת אישית SEO מותאמת עבור אמזון. עם אלגוריתם A9 שלה, אמזון היא בעיקר הימורים על שלושת גורמי הדירוג הראשי הידוע הרלוונטיות, שיעור ההמרה, ואת סמכות המוצר. בדרך זו, להלן אני הולך להדגיש לך כמה תחומי הליבה לנקוט פעולה עם SEO עבור אמזון ולדרג היטב מן ההתחלה מאוד אתה dropshipping החנות - נתחיל עם הרלוונטיות ושיעור שיעור ההמרה.

Tier One: Product Product רלוונטיות

זהו המרכיב העיקרי המונח הבסיס הבסיסי לדירוג המוצר שלך. לכן אני ממליץ להפעיל אסטרטגיה הכוללת SEO עבור אמזון כי סובב סביב ההיבטים הבאים (לתת להם את העדיפות החזקה ביותר היא חובה - פשוט לקחת את זה כמובן מאליו).

תחומי מפתח רלוונטיים ב- SEO עבור אמזון.

 • כותרת אופטימיזציה (בניגוד Google, אמזון משאיר את הדלת פתוחה עבור כל, אפילו נועזת, ניסויים עם מילות מפתח מפתח וביטויים מפתח בכותרת המוצר);
 • נקודות כדור ותיאור (כל מה שאתה צריך כאן הוא רק כדי למלא את תיבת הרכישה, לא לשכוח לכלול רק נקודות מפתח נכונות);
 • מותג ו יצרן (מובן מאליו);
 • קטגוריה ותת-קטגוריה (רק הקפד להצטרף לקטגוריה הנכונה, אלא אם אתה רוצה את המוצרים שלך להיות מוצג תחת קטגוריות שגוי);
 • מונח חיפוש (מלא חמישה שדות מקבילים עם מילות המפתח העיקריות של היעד, הימנע משימוש חוזר באותם מילות מפתח - כדאי שתשקול להשתמש במילים נרדפות של מילות מפתח LSI);
 • כתובת האתר (חשוב מאוד לפני יצירת שאילתת URL עבור דף המוצר שלך, לשים לב מספיק כדי שיהיה הכל במקום - אמזון משתמש בו כדי לקבוע את הרישום ואת הרלוונטיות החיפוש אחרי הכל).

  אם אתה רוצה שהמוצר שלך יעמוד בדרישות הלקוח בצורה הטובה ביותר - עליך להפוך את אמזון להמליץ ​​לך לקהל רחב יותר של קונים מחפשים. לכן, יש מתאם כפול בין שיעור ההמרות שלך לבין עניין הלקוח (כולל אלה של אמזון עצמה).

  תחומי הליבה של שיפור CTR ו אסטרטגיית SEO עבור אמזון:

  • מכירות גבוהות תמיד מתכוון הדירוג על תוצאות החיפוש איפשהו סביב העמוד הראשון;
  • ביקורות לקוחות וקידום דוא"ל (למשל באמצעות AMZDiscover כלי מקוון למקד את הלקוחות הפוטנציאליים הנכונים);
  • סעיף שאלות ותשובות;
  • תמונות מוארות נותן תמונה גדולה של webhop שלך; ) 15

   14 (תמחור תחרותי;

  • שיעור היציאה מדף הכניסה והזמן הממוצע לביקור משפיעים גם הם על ההמרות שלך, זכור זאת.

December 8, 2017