Back to Question Center
0

אילו סוגים של SEO שלילי נמצאים שם?

1 answers:

לפני שנתחיל להתעמק איך עובד SEO שלילי, בואו להגדיר מה SEO בדיוק הוא בדיוק. negative seo

במילים פשוטות, SEO שלילי הוא אוסף של פעילויות ערמומיות שמטרתן להוריד את הדירוג שלך בתוצאות החיפוש. ניסיון זדוני זה נלקח נגד האתר שלך הוא בדרך כלל מחוץ לדף, כלומר בניית קישורים לא טבעיים לאתר שלך או פרסום מחדש של תוכן האתר שלך.

למרות SEO שלילי היא לא הסיבה השכיחה של טיפות דירוג פתאומי, עדיף לך לדעת איך להגדיר אם מישהו פוגע בדירוג שלך בכוונה.

שלילי מחוץ לדף SEO

שלילי מחוץ לדף SEO מתייחס SEO שמטרת האתר שלך מבלי להתערב בו באופן פנימי. הנה רשימה של הצורות הנפוצות ביותר שלילי מחוץ לדף SEO לוקח:

חוות קישורים

יש סיכוי קטן כי כמה קישורים ספאמי יפגע שלך דירוג האתר - cartamodello gatto ferma porta. עם זאת, כאשר מדובר בחוות קישור, אז את הסיכוי להתקפה הוא גדל מאוד.

ככלל, רוב הקישורים אלה האקר להשתמש באותו טקסט עוגן. אלה עוגנים תואמים עשויים להיות קשורים לאתר תחת התקפה או לכלול מילת מפתח מיקוד כדי להפוך את הקישור של פרופיל הקישור נראה כמו הבעלים הוא מניפולציה זה.

כדי למנוע התקף כזה, לבדוק באופן קבוע את הקישור פרופיל הצמיחה.

SEO SpyGlass כלי יכול לעזור לך עם זה כי זה נותן לך גרפים התקדמות לשני:

  • מספר תחומים המפנים;
  • מספר הקישורים בפרופיל שלך.

ספייק יוצא דופן בשני המקרים הללו הוא סיבה מספקת כדי לבדוק את הקישורים שרכשת לאחרונה.

תוכן גרידה

דרך אחרת שבה המתחרים יכולים להרוס את הדירוג שלך היא על ידי סריקה והעתקה של התוכן שלך באתרים אחרים. זה עובד כדלקמן: כאשר מנוע החיפוש מוצא תוכן זהה על פני מספר אתרי אינטרנט, הוא בוחר רק גרסה אחת לדרג. למרות מנועי החיפוש במהירות לזהות את הגירסה המקורית, תמיד יש מקום חריגים.

אם אתה רוצה להיות בטוח התוכן שלך אינו משוכפל על ידי אתרים אחרים, אז כדאי לבדוק את זה על בסיס קבוע עם כלי Copyscape זה קובע באופן מושלם מופעים של שכפול תוכן. אם אתה מוצא עותקים משורשטים של התוכן שלך, פנה אל מנהל האתר ולבקש ממנו להסיר את היצירה.

שלילי על קידום אתרים

שלילי ב- SEO התקפות SEO כרוך פריצה לאתר האינטרנט שלך לשנות דברים מסביב. יש דרך הרבה יותר ליישם מאשר מחוץ לאתר תקיפות SEO. האיומים העיקריים SEO על התקפת האקרים יכול לכלול כוללים:

שינוי תוכן

הטקטיקה הבאה קשה לזהות. בדרך כלל, האקר מוסיף תוכן ספאמי לאתר. מאחר שהקישורים האלה מוסתרים לעתים קרובות, לא תראה אותם אלא אם תבחן את הקוד.

תרחיש SEO שלילי אפשרי נוסף הוא כאשר התוקף משנה את הדפים שלך, מפנה אותם לדפי האינטרנט שלו. בעלי אתרים מסוימים משתמשים בשיטה זו כדי לשפר את דירוג הדף של האתר שלהם או לנתב משתמשים לאתר שלהם כשהם מנסים לגשת אל האתר שלך. אם מנועי החיפוש לומדים על ההפניה מחדש לפני שתעשה זאת, סביר להניח שהם יענישו את המשאב שלך כדי להפנות מחדש לאתר אינטרנט זדוני. ביקורת אתר רגיל עם פתרון כמו ביקורת האתר הוא האפשרות הטובה ביותר לזהות התקפות אלה.

black hat seo

קבלת האתר מצורף

אתה עלול להיות מופתע, אבל שינוי קטן בקובץ כזה כמו רובוטים. txt יכול לקלקל את כל אסטרטגיית השיווק SEO שלך. כלל Disallow הוא כל מה שנדרש כדי לומר למנוע החיפוש להתעלם המשאב שלך לחלוטין. עצוב אבל נכון.

למרבה המזל, יש משהו שאתה יכול לעשות כדי למנוע תרגול כזה. בדיקות דירוג רגיל יעזור לך להיות הראשון לדעת אם המשאב שלך לקבל de-indexed. Track Tracker הוא כלי נהדר אתה יכול ליישם לתזמן בדיקות אוטומטיות. ברגע שהאתר שלך יירד פתאום מהתוצאות של Google, תראה פתק שנשלף בעמודה 'הפרש'. פשוט כמו זה.

December 22, 2017