Back to Question Center
0

האם אני יכול לעבוד באתר האינטרנט שלי כמו מנוע החיפוש המודרני ספק אופטימיזציה?

1 answers:

בדומה לכל ענף אחר, בעולם המודרני של SEO יש מגמות ורגשות. כמובן, כל מנוסה מנוע החיפוש אופטימיזציה ספק יודע את כולם, כמו מומחים בתעשייה מבלה כל יום עסקים עובד על עניין אחד - איך להשיג דירוג טוב יותר, בהתחשב בעשרות (אם לא מאות) של גורמים שונים. רובן קשורות להשפעה הנשלחת על ידי התקדמות מתמדת באבולוציה של אלגוריתם החיפוש הראשי של Google.

ואני מאמין שיש תמיד כמה מגמות או תוכניות SEO המסורתית לעשות שימוש טוב - mak-ur-own. ולא משנה מי אתה - בעל אתר מרגיש חוסר מיומנות מקצועי יותר, או מנהל האתר טירון מוכן ומוכן לקבל קצת תרגול מנוצל על ידי כל ספק מכובד מנוע החיפוש אופטימיזציה. להלן אני הולך להראות לך כמה תוכניות עבודה נמצא כיום הפופולרי ביותר בקרב הקהילה המודרנית SEO, הן חובבי ואת גורואים בתעשייה נושאת תיק חיים. אז הבה נתחיל.

קטעי קוד

קטעי טקסט מוצגים כבר ידועים על ידי כמעט כל ספק מקצועי אופטימיזציה למנועי חיפוש כמו תשובות סיכום להגיב לשאילתה, אשר נמצא בדרך כלל בחלק העליון של SERPs. בדרך כלל, ניתן לראות קטע טקסט שמופיע בדף התוצאות כדי לתת לכל משתמש תובנה פעילה (בדרך כלל כמו תכנית פעולה שלב אחר שלב). בהתחשב בכך פריטים כאלה הם שימושיים אופנתי, בואו ננסה להבין את ההיגיון שלהם ולהשתמש בו. למעשה, קטעי טקסט מופקים על ידי Google פשוט מתוכן אתר שנותן מענה מלא אך קצר עדיין לאחת מהבקשות הנפוצות הנפוצות כיום בקרב המשתמשים.

בהתחשב בכך שקטעים מופיעים בכ -30% משאילתות החיפוש ופועלים כמו קישורים נכנסים, זה יהיה רעיון מצוין עבור תוכן האתר שלך להיות מוטבע עם רשימה של נקודות כדור עם כותרת השאלה, אשר צריך להגיב רק שאילתות רלוונטיות ואופנתיות. כל מה שאתה צריך זה להשקיע זמן ללמוד אילו שאלות קהל היעד שלך סביר יותר לשאול, ולאחר מכן רק לנסות לכתוב את התשובה הטובה ביותר. כך, יהיה לך סיכוי הוגן להיות מפעם לפעם פונה ישירות ללקוחות היעד שלך.

לפני כשנתיים, גוגל הציגה את העדיפות הראשונה שלה לנייד אלגוריתם הדירוג הראשי. עם הזמן, את העדיפות כלפי מכשירים ניידים התפתחו למשהו אמיתי אתה צריך לטפל גם כי עכשיו את הדירוג החיפוש הוא עכשיו נקבע בחלקו על ידי חווית המשתמש איכות, במיוחד בעת גלישה באמצעות טלפונים חכמים וטאבלט. כדי להפוך דפים לנייד לטעינה מהירה יותר, Google סיפקה לאחרונה טכנולוגיה חדשה של AMP. כלומר, המירוץ לדירוג גבוה יותר יצטרך אתר האינטרנט שלך כבר להיות זז את הדרך יש גרסה כפולה סלולרי תגובה. נכון לעכשיו, אני ממליץ להכיר יותר עם מגמה חדשה זו. אתה יכול בקלות לנסות את אחד האתרים הכי טרנדי עריכת אתר זמין על גישה פתוחה.

seo provider

חיפוש קולי

העתיד כבר מתקרב אלינו, ואנחנו צריכים להתאים. אני מתכוון כי עכשיו קול החיפוש עדיין מספק כמות קטנה למדי של נפח החיפוש הכולל. אבל אני בטוח שאנחנו צריכים לפעול כמו כל יוזם אופטימיזציה למנועי חיפוש ספק, כמו החיפוש הקול הוא הופך להיות יותר ויותר פופולרי, מונעת על ידי ענקים מובילים ה- IT להשקיע השקעה אין ספור סוף סוף סוף סוף פיתוח קול החיפוש לדחוף מלא ביצוע טכנולוגיה להמונים.

אז, מה אנחנו יכולים לעשות בקשר לזה? נכון לעכשיו, אין תשובות מהירות, אז אני ממליץ ללכת על לימוד מעמיק וחשיבה על האתגרים נישה הליבה כי נוכל לצפות סביר בקרוב, אולי.

December 22, 2017