Back to Question Center
0

האם יש אסטרטגיות לצפצף SEO?

1 answers:

בשנת 2017, SEO התפתח ערוץ שיווק מסיבי. כיום, אופטימיזציה למנועי חיפוש הוא לא רק על מקבל משאבים מדורגת על ידי מנועי החיפוש. כדי להבין טוב יותר מה SEO הוא על, אתה צריך קודם להבין במה דרכים מדיה חברתית משפיעה על SEO.

זה כבר הוכח כי התקשורת החברתית המעורבות היא חלק בלתי נפרד של דירוג האתר גבוה. אותות חברתיים יכולים אפילו להגדיל את הדירוג המקומי SEO שלך - nationwide auto appraisal.

twitter seo

זה עובד כדלקמן: גודל הקהילה שלך ואת ההתחייבות שלה הם אינדיקטורים חשובים של התוכן שלך ואת הערך של איכות. מה עוד, תוכן מדיה חברתית מופיע לעתים קרובות בתוצאות החיפוש של Google. לכן טוויטר ענקי וממוקדים בעקבות המעורבות בתוכן המותג שלך מועיל מאוד לעסק שלך.

אז, היום, מומחים Semalt אגיד לך על עצות היעילות ביותר עבור אופטימיזציה SEO שלך. להחיל אותם בפועל לגדול הבאה שלך ואת העסק שלך. יסודות SEO אתה צריך לדעת

1. פיתוח אפקטיבי של אסטרטגיית SEO לצפצף


הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא ליצור תוכנית אסטרטגית מוצלחת. ככלל, אסטרטגיות להתחיל עם מטרות כלליות. הגדר את המטרה העיקרית שלך על ידי קביעת איזה סוג של תוצאות אתה מצפה באמצעות טוויטר לשיווק. אולי, אתה שואף להגביר את המודעות למותג, למכור שירות חדש או להגדיל את התנועה בבלוג?

לאחר שתסיים עם זיהוי המטרה שלך, הצעד הבא הוא לבחור ולבדוק את הטקטיקות המתאימות ביותר להשגת מטרות אלה.

2. התמקדות בקול של המותג

זכור: כל ציוץ יחיד משקף את המותג שלך. לכן הודעות הטוויטים שלך צריכות תמיד להיות נאמנות לקול המותג שלך, המייצג את זהות המותג שלך. ודא שהם פונים אל קהל היעד שלך.

דבר חשוב נוסף הוא עריכת - לערוך tweets שלך לא רק עבור שגיאות הקלדה, אבל עד שאתה 100% בטוח שכל ציוץ משקף כל פרט שאתה רוצה לחלוק עם לקוחות.

3. צמיחה מתמדת של הקהילה

אין להכחיש כי גודל משנה. עם זאת, כאשר מדובר בטוויטר, האירוסין הוא מלך. הפוך את העוקבים לתוכן שלך, אך נסה להימנע מטקטיקות זולות - הם פשוט לא שווים את ההשקעה.

במקום להתחיל את הכדור מתגלגל ולשמור אותו נע על ידי העוסקים הן: העוקבים הנוכחי הפוטנציאלי. התחל ביצירת תוכן בעל ערך שאנשים רוצים לעסוק בו ולשתף אותו. דבר נוסף הוא להיות תגובה - לענות על שאלות של אנשים והערות, להגיב ישיר tweets. אל תשכח לחזור על כל אזכור, להוסיף את ההערות שלך.

4. בחירת מילות המפתח הנכונות

חשוב מאוד להפוך את התוכן שלך לקל. אתה צריך להתייחס טוויטר שלך בדיוק כמו כל מנוע חיפוש. נסה להשתמש במילות המפתח הרלוונטיות בכל ציוץ יחיד. אל תשכח על hashtags, ביו, כיתובים - הם יכולים גם לעזור דף Twitter שלך.

זכור, ברוב המקרים, אנשים מחפשים טוויטר עבור מילות מפתח. לכן, ודא שחשבונך מופיע עבור מה שרלוונטי לעסק שלך.

seo twitter 5. מעקב אחר התנועה לצפצף שלך

כמו שאומרים, מה לא צעדים אינו גדל. האם עדיין לא הפעלת את Twitter Analytics? אז כדאי לך ללכת על זה מהר ככל האפשר כדי לקבל תמונה מיידית של איך אתה עושה כדי לעקוב אחר ההתחייבות שלך שבוע אחר שבוע.
Google Analytics יכול גם לציין את מספר הביקורים בדף שאתה מקבל מטוויטר. ידע זה ייתן לך תחושה של כמה התנועה שלך ניתן לעקוב אחר טוויטר.

מסקנה

כידוע, טוויטר הוא מקום צפוף. יצירת הודעות שיגרום לך לעמוד בנפרד מן התחרות. שמור את התוכן שלך יקר וקל לקריאה. מעל לכל, לעשות את זה רלוונטי ושימושי, כי זה איך טוויטר SEO עובד.

December 22, 2017