Back to Question Center
0

כיצד לשפר את האתר שלי עבור SEO הבינלאומי?

1 answers:

כיום, העולם הדיגיטלי המודרני של האינטרנט הופך להיות יותר ויותר גלובלי. החל מהאיחוד האירופאי המכוסה בגישה לאינטרנט בלמעלה מ -80%, לכמה מדינות אף יותר מתוחכמות שמגיעות לכ -90% מהשטח. המספרים בפועל יכולים להיות משכנעים עוד יותר בסין עם כ -731 מיליון משתמשים עומדים, אם כי מייצגים רק מחצית מכלל האוכלוסייה שלה. ובכן, האינטרנט מציע את מספר עצום של הזדמנויות שונות לבעלי אתרים אלה להוט להתייחס אל מעבר לגבולות, ללא מחסומים תרבותיים - carpeta profesional. כדי להצליח עושה את זה, עם זאת, כל היזם המקוון צריך הבנה רחבה של לקוחות שונים צרכים להציע להם רק את המוצרים המבוקשים ביותר או שירותים.

international seo

במקביל, יצירת תוכן מתאים הופכת גם לעניין שיש להתייחס אליו. בדרך כלל, אתה יכול לחשוב כי SEO בינלאומי פירושו רק שיש תוכן מאוחד מגיע כל יום אנגלית. אבל המצב הוא לא פשוט כמו שזה נראה בהתחלה. העניין הוא כי השימוש בעקרונות הליבה של SEO הבינלאומי פירושו לזכור ולהפוך את השימוש הנכון של טכניקות שונות של רלוונטיות לוקליזציה, מגובים עם היבטים טכניים רבים של אופטימיזציה של חיפוש. יתר על כן, מנקודת המבט של אסטרטגיית שיווק גלובלית, טיפול SEO הבינלאומי הנכון של הסולם המלא עשוי להפוך משימה מקיפה באמת זמן רב. להלן אני הולך לקבל מבט קצר על תוכניות מרכזיות לך לקבל מוסמך עם SEO בינלאומי יעיל יותר, ולמקסם את הפוטנציאל המסחרי של כמעט כל פרויקט באינטרנט.

להתעמק כל מוזרות הביקוש האזורי

חשיבה גלובלית, תגלו כי אפילו גוגל עצמה יש סוגים שונים של תוכן ופריסות שונות המוצגים בדפי תוצאות מנוע החיפוש (SERPs) עבור מצבים בודדים. כלומר, שאילתת מילת מפתח בודדת יכולה להביא לתגובה אחרת ממדינה למדינה. למעשה, גוגל יש SERPs שלה תוכנן על ידי האינטרסים האזוריים והוא עושה כמיטב יכולתו לעקוב אחר המגמות המקומיות החזק ביותר עבור חוויית משתמש טובה יותר בכל מדינה. לגבי מילות המפתח ושיעורי התנועה, תחת מגבלות מסוימות המתעוררות בשפות שונות אוצר מילים מקומי. חלק ניכר ממילות המפתח הכלליות עשוי לעתים קרובות להיכשל כדי לקבל תרגום הולם בלבד. זה צריך להילקח בחשבון בראש ובראשונה, כמובן בהתחשב האוכלוסייה המקומית, האינטרסים התרבותיים, ועוד מוזרויות אחרות עדיין לא לגמרי ברור אפילו למנהלי אתרים מנוסים ביותר. משמעות הדבר היא שלמדינות שונות יכולות להיות לעיתים קרובות ציפיות רבות, אפילו בתוך אותה תעשייה. שלא לדבר על המותגים הבינלאומיים, במיוחד עם התייחסות למה בדיוק אנשים רוצים לראות לפני סוף סוף מגיע להחלטה הרכישה.

לפתח את האסטרטגיה שלך עבור SEO הבינלאומי

קודם כל, פיתוח אסטרטגיית SEO בינלאומי, בואו ניקח את זה כמובן מאליו - גם הדירוג עבור מילת מפתח מסוימת, למשל בסין, לא אומר אותה תוצאה יפה במקום אחר ברחבי העולם. כתוצאה מכך, יהיה עליך להתחיל עם אופטימיזציה מקומית SEO, ייזום יצירת תוכן בדיוק עבור הקהל שבחרת במדינה אחת. כך, תוכל להבין את המגמות האזוריות העיקריות לתנועה, כמו גם מוזרויות במילות המפתח שנדרשו ביותר. כמו כן, יהיה עליך לבקש כמה היבטים טכניים של SEO ברמה עולמית אפילו יותר. אני מתכוון שאתה צריך להטביע את דפי האינטרנט שלך עם תגי hreflang.

לרוב, תג hreflang מייצג חלק מקוד המשמש את Google כדי לזהות את ארץ היעד, ומכאן השפה עבור תוכן האתר שלך. זה יעזור לך להיות סמוך ובטוח כי התוכן הנכון מוצג באזור הנכון כראוי. לדוגמה, גם בתוך השפה הספרדית, יהיו מוזרויות אוצר המילים חשוב במיוחד כאשר התאמה אישית את התוכן שלך עבור ספרד עצמה, למשל להציג את זה עבור משתמשים ארגנטינאי. באמצעות תגים hreflang יהיה להעצים את התוכן שלך עם חוויית משתמש טובה יותר באמצעות הוספת רלוונטיות יותר הכתבים שלך.

במקביל, שימוש בתגי hreflang מסייע למזער את האיום הפוטנציאלי של תוכן כפול, אומר ל- Google שהתוכן הספציפי נכתב עבור קהלים מקומיים שונים בכוונה. תחילת העבודה עם סימון התוכן שלך, אני ממליץ להשתמש בפורמט ISO 639-1 עבור כל שפה, בהתאם עם כל Sitemaps שלך מגיע לא יותר מ 10,000 כתובות, או מקבל אותם מחולקים למספר חלקים, כמו גם. להלן שלוש תוכניות עיקריות כדי לוודא התוכן שלך מוטבע עם תגי hreflang כראוי:

  • קבל את כותרת HTTP מגובה עם תג hreflang כדי לוודא שזה מגיע עם כל דף אינטרנט
  • האם ה- sitemaps שלך מוטבע עם תגי hreflang
  • קבל את דף האינטרנט עצמו מסומן עם התג גם

seo difficulties

קבל את האסטרטגיות שלך מקומי ומאוחד

)

בואו ניקח את זה כמובן מאליו - ביצוע לוקליזציה עבור SEO הבינלאומי לא אומר תרגום תוכן פשוט עבור דפי אינטרנט ספציפיים לאזור. אנחנו צריכים להתמודד עם זה - מה שהופך לוקליזציה אמין פירושו יצירת כתבות תוכן זה יהיה רלוונטי יותר אלה אינטרסים מקומיים ומגמות החיפוש. אני מתכוון תצטרך להתמודד עם מחקר מילות מפתח מסוים עבור כל מדינה אתה פונה. ה. ז. , אם אתה מתכוון לכסות מספר מיקומים עם העסק שלך, אני מציע שיש דפי נחיתה שונים, וכמובן, תוכן שונה עבורם כדי לקבל חשיפה טובה יותר, כמו גם את מנוע החיפוש הכולל דפי תוצאות.

לעולם אל תזלזלו לשלם את זמנך ואת המאמצים להפגיש את תוכניות האופטימיזציה הגלובליות, המקומיות והניידות שלך לאסטרטגיית SEO בינלאומית יעילה באמת. אני מציע להמציא רשימה של עדיפות, החל באותן מדינות אשר נוטים יותר לספק ללקוחות פוטנציאליים נוספים שאתה מחפש בתוך נישה בשוק שלך. לדוגמה, אם אתה ממוקד למשתמשים הסינים, כדאי שתשקול שיותר מ -95% ממשתמשי האינטרנט המקומיים גולשים באינטרנט באמצעות מכשירים ניידים. לכן מותגים שרוצים לנצח את התחרות צריך התוכן שלהם מותאם היטב לגבי היענות ניידים.

סוף סוף, לעולם אל תשכח למדוד את התוצאות של אסטרטגיית SEO הבינלאומית שלך על ידי נקיטת מדידות זהירות של הביצועים הנוכחיים שלך. בצע בדיקה כפולה עבור כל הערכים שלך בכל אזור מיקוד, באופן קבוע ככל האפשר. תמיד לזכור לעקוב אחר הדירוגים שלך, כמו גם כדי להבטיח את דפי האינטרנט שלך מדורגים כראוי עבור כל מדינה או אזור. אחרי הכל, לא מרגיש ביישן להשתמש פוטנציאל גבוה של PPC להתרחב לשווקים חדשים. לעשות שימוש נכון של PPC בתוך אסטרטגיית SEO הבינלאומית שלך יעזור לך לקבל הבנה טובה יותר של התנהגות מקומית, מגמות המרה, כמו גם מקבל המתיחה טוב יותר במדינה החדשה.

December 22, 2017