Back to Question Center
0

להישאר מוגן מפני הונאות אלה 6 באינטרנט

1 answers:

פושעים סייבר השפיעו על מספר רב של עסקים פרטיים ויחידים בשנים האחרונות. אתרי אינטרנט ושירותים מקלים עלינו לשלם חשבונות, לקנות את הדברים האהובים עלינו, להזמין מלונות ולבצע מגוון רחב של משימות. במקביל, אתה מקבל לכוד על ידי האקרים, ואתה לא מבין מה קורה - entsorgung meilen ?ffnungszeiten. תקיפת כלים ושיטות משתנים מספקי התקפות מסורתיות ועד תוכנות זדוניות ליישומים מרוחקים. יש אנשים גם לכודים על ידי הונאות דיוג מתוחכם פרוסים מאזור לא ידוע של העולם.

אוליבר קינג, מנהל ההצלחה של לקוחות Semalt , מגדיר 6 הונאות מקוונות כי הם יותר מסוכן היום.

1. אחרים - שרותים משפטיים

Scammer והאקרים הם לעתים קרובות מבוסס בארצות הברית ובקנדה. הם משתמשים באימיילים ישירים או בטלפונים כדי לפתות את הצרכנים לרכוש הגרלות בעלות פרופיל גבוה. הם מעמידים פנים שאתה יכול לנצח משהו יוצא דופן באמצעות הגרלות אלה. מספר גדול של אנשים לקבל לכודים להוציא אלפי דולרים על תוכניות אלה. ועדת הסחר הפדרלית (FTC) טוענת כי רוב הקמפיינים לקידום מכירות צפויים להיות טלפוניים.

2. וירוס מזויף (זה הופך להיות אמיתי)

זה נכון כי מוצרים טכנולוגיים וגאדג'טים לעתים קרובות לפתח וירוסים ותוכנות זדוניות. אם אתה רואה כי מערכת המחשב שלך אינו פועל כראוי או שהוא נעול, יש סיכוי כי יש לו וירוס. עליך להתקין תוכנת אנטי-וירוס מוקדם ככל האפשר. עם זאת, חלק 'וירוסים מזויפים' עלול גם לתקוף את מערכות המחשב. הם מאטים את מהירות המכשיר שלך, ואתה נאלץ להתקין תוכנה ספציפית. כתוצאה מכך, וירוסים מזויפים הופכים אלה אמיתי לגנוב את המידע הרגיש שלך. הפתרון היחיד לבעיה זו הוא שאתה לא להתקין את התוכנה שאתה לא בטוח..

3. כוונות טובות השתבשו

לפעמים הרמאים מעמידים פנים שהם נציגי צדקה. הם רוצים שתעזור לקורבנות של אסון, פיגוע או מגיפה. לרוב, האקרים מלכודת אנשים המעידים על עניין בפתרון הסכסוך האזורי. לכן, הכוונות הטובות שלך להשתבש כמו שאתה בסופו של דבר לאבד כמות משמעותית ולא לקבל תוצאות.

4. פריצת דרך

אם מישהו מיילים אתה אומר שיש לך הפר את הכללים והתקנות של החברה, אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה. מספר רב של סרטים בהוליווד מתארים איך אנשים נלכדים על ידי האקרים שמתיימרים להיות שוטרים או מאבטחים. אף אחד לא שולח הודעות דוא"ל אישיות. במקום זאת הם עורכים את המחקר בקנה מידה גדול ומגיעים אליכם ישירות. אתה לא צריך לשלוח כסף למי מעמיד פנים שהוא קצין הביטחון. אין צורך לדאוג גם אם הוא אומר שאתה קורבן של בעיות בטיחות.

5. עבודה חדשה

וריאציה של הונאות שיווק באינטרנט מציעה תעסוקה וכרטיסים לנזקקים ועניים. להיות מובטל הוא אחד הקללות הגדולות ביותר עבור בוגר, אבל זה לא אומר שאתה שולח את הכסף שלך למישהו שאתה לא יודע על. חלק הרמאים לבקש ממך להירשם לאתרים שלהם ולשלוח את קורות החיים שלך. זה בסדר להמשיך ולשלוח את קורות החיים שלך, אבל אתה לא צריך לשלם להם כלום כמו שום חברה מכובדת שואל העובדים שלה לשלם מראש. ואם אתה מתבקש לשלם משהו לפני השכר, יש סיכוי כי האקר מנסה לגנוב את הכסף שלך.

6. חברה מקוונת

מספר גדול של אנשים להירשם אתרי היכרויות על בסיס יומי. הם רוצים להיות שותף טוב עבור תאריך רומנטי או להינשא. בכל הדרכים, אתרי היכרויות באינטרנט לא טוב ללכת עם. הרמאים האקרים לעתים קרובות מלכודת אנשים דרך אתרי אינטרנט אלה. הם הראשונים להיות חברים שלך, מעמיד פנים שהיא בחורה חמוד ומקסים. אז המטרה שלהם היא לבנות מערכת יחסים איתך ולשאול קצת כסף. אם מישהו אומר שהוא בצרות, אתה יכול לעזור לו אבל לא לשלוח כסף לחשבון הבנק שלהם.

November 28, 2017