Back to Question Center
0

Semalt: איך פושעים Cyber ​​יכול להונות אותך עם הונאות באינטרנט?

1 answers:

האינטרנט פתח הזדמנויות בלתי מוגבלות לכולם. זה פשוט. שֶׁלָהנוֹחַ. זה מדהים. אתה יכול לקנות, לשלם חשבונות, לצפות בסרטים, לקבל חדשות, לבצע הזמנות, לעבוד בדרכים ועוד הרבה יותר. כמו העולמיהאוכלוסייה מספרים דרכים חדשות להשתמש באינטרנט, פושעים הקיברנטי הם נגררים, אלא לבנות, הם מבקשים הונאה, להונות ולגנוב - corn harvested grain. כך,איך לשמור על בטיחות מפני הונאה באינטרנט?

ובכן, התשובה היא פשוטה: היכרות עם הונאות מקוונות נפוצות, שצוין על ידי מקס בל,מנהל ההצלחה של הלקוח Semalt ,ואתה לא תהפוך לקורבן.

הונאות דואר זבל

השנה (2017), מספר הודעות דוא"ל התחזות שנשלחו היה 155% יותר מאשר זה היהשנה שעברה. הונאת דיוג מבוססת על תקשורת המתבצעת ברשת מדיה חברתית או באמצעות דוא"ל. כאן, העבריין מנסהלשכנע אותך לחשוף את מספר כרטיס האשראי שלך, פרטי הבנק, כניסה או כל נתונים אישיים אחרים. אתה יכול להיות מקודם לתוך לחיצה עלקישור. זוהי דרך להפיץ נתונים לגנוב תוכנות זדוניות במערכת שלך. עם תוכנית אנטי וירוס טובה ומעודכנת, אתה אמור להיות מסוגללשמור על זה תרמית.

ניגריה 419 הונאה

הונאה זו כוללת בדרך כלל הודעת אימייל לבבית, הודעת טקסט, מכתב אואפילו הודעה על חשבון מדיה חברתית שנשלחה על ידי גברת במצוקה. היא תטען שהיא יורשת עשירה, אשת עסקים או פקיד ממשלתימתחנן לך לעזור לה לאחזר את הכסף לאחר מכן אתה מקבל סכום חד פעמי. הנה לתפוס: אתה עוזר לשלם כמה דמי ואז בתמורה שאתה מקבלנתח גדול.

תרמית של כרטיסי ברכה

בתכנית זו, אתה מקבל כרטיס ברכה "מזיק" מחבר. עם זאת, אקישור אשר אם תלחץ מתקין תוכנה זדונית מוכנס איפשהו כרטיס ברכה. תוכנה זדונית יכול להיות כל דבר מתוך תוכנית מגונהכי משיקה מודעות קופצות או חלונות לא צפויים בדפדפן האינטרנט. במקרה הגרוע ביותר, זה יכול להיות ransomware - הסיוט של כולם.

הונאה לכרטיסי אשראי

כאשר פעמים להגיע קשה, אנשים לנקוט טקטיקות שונות כדי לקבל סיוע כספי.עם זאת, אתה יכול לקבל הצעה זה טוב מכדי להיות אמיתי. קח את זה לדוגמה: אתה יושב במושב האחורי של מונית בדרך הביתה אז אתהלקבל הודעה כי יש לך מראש אושרה הלוואה עם מעט עניין..אל תיפול על הונאה זו. השתמש בשכל הישר.

הונאת לוטו

ניתן לטעון, הונאה באינטרנט הוותיק ביותר. זה בא בדוא"ל. ההודעה פשוטה:זכית בפרס כספי בהגרלה או בהגרלה לצדקה, אבל בשבילכם לתבוע את הכסף שלך, אתה צריך לשלם דמי עיבוד או משהובאותה שורה. אתה תהיה מופתע על ידי מספר הזוכים אשר זכו ללא השתתפות בפועל.

תרמית היטמן

זה סחיטה מוחלטת. העבריין מאיים להרוג אותך אם אתה לא משלם.הם יגידו שהם נשכרו להרוג אותך מלכתחילה, אבל הם (השוטרים) שקלו לספר לך, כי אתה משלם להם לעזוב אותךבשלום. מה שמפחיד הוא העובדה שהם יכולים לספר את פעילויות החיים שלך.

הונאה רומנטית

הוא מטרות אתרי היכרויות. התוכנית יכולה להתבצע במשך חודשים עם דיוק ותַרמִית. שותף פוטנציאלי לאט רווחי האמון שלך על ידי נותן לך מתנות. ואז יום אחד, הם טוענים להיות במצב חירום. לעתים קרובות קרוב משפחהיהיה חולה או העסק שלהם נעצר מחוסר במזומן. לאחר מכן תתבקש לשלוח כסף שיוחזר.

הונאות תעסוקה

כאן אתה מקבל חדשות, כי יש לך נחת עבודה משתלם עם גמול perky. שםהוא לתפוס אף. כדי להבטיח את העבודה, אתה חייב לשלם קצת דמי.

תרמית טיולים

מופיע בחגים כמו בקיץ או בחג המולד. הנה הבטיחו לך טובהחבילת נסיעות במחיר זול מאוד. כדי להימנע מלהפוך לקורבן, בדוק את סקירת האתר. זה יכול לחסוך לך כסף.

הונאות אחרות

  • מזויף באתר קניות הונאה - עותקים עולמיים המותגים ו preys על תמימותקונים מקוונים מחפשים לקנות דברים חדשים.
  • מזויף חדשות מזויפות - מאליו.
  • הונאה מזויפת אנטי וירוס.
November 28, 2017